Prijavi se za newsletter i ostvari 10% popusta na ukupnu kupovinu. *Popusti se ne zbrajaju.
0
Naši kontakti

Naši kontakti

Maloprodaja

Ozaljska 138, Zagreb
Tel: 01/3631 638
maloprodaja@encian.hr
Pon-pet: 8.00-20.00 h
Sub:8.00-15.00 h

Ilica 76, Zagreb

tel: 01/5811 626

Radno vrijeme:
Pon-pet: 8.00-20.00 h
Sub: 8.00-15.00 h

Veleprodaja i uprava

Gospodarska 16 b
Donji Stupnik 
10250 Lučko, Hrvatska
Tel: 01/6531-111
Fax: 01/6531­-114 
encian@encian.hr
Pon-pet: 8.00-16.00 h

Direktni kontakti

Direktor

Ivan Šikić
Tel: 01/6531-111
ivan.sikic@encian.hr

Direktorica financija

Arijela Šikić
Tel: 01/6531-111 (kućni 216)
arijela.sikic@encian.hr

Voditelj ključnih kupaca

Dražen Kovačić
Tel: 01/6531-111 (kućni 214)
drazen.kovacic@encian.hr

Asistentica u prodaji

Brankica Durić
Tel: 01/6531-111 (kućni 221)
brankica.duric@encian.hr

Asistentica za digitalni marketing

Romana Belšćak
Tel: 01/6531-111 (kućni 220)
romana.belscak@encian.hr

Voditeljica računovodstva

Gordana Filipović
Tel: 01/6531-111 (kućni 218)
gordana.filipović@encian.hr

Zamjenik voditeljice računovodstva

Tajana Tuweg
Tel: 01/6531-111 (kućni 224)
tajana.tuweg@encian.hr

Fakturni

Sanja Peti
Tel: 01/6531-111 (kućni 213)
sanja.peti@encian.hr

Voditeljica komercijale

Mirjana Matošić
Tel: 01/6531-111 (kućni 223)
mirjana.matosic@encian.hr

Voditeljica nabave

Sanja Lukić
Tel: 01/6531-111 (kućni 219)
sanja.lukic@encian.hr

Referent uvozno-izvoznih poslova

Katarina Golub
Tel: 01/6531-111 (kućni 236)
katarina.golub@encian.hr

Voditeljica kvalitete

Mirna Milić
Tel: 01/6531-111 (kućni 230)
mirna.milic@encian.hr

Voditelj logistike

Zoran Brekalo
Tel: 01/6531-111 (kućni 222)
zoran.brekalo@encian.hr

INOZEMNI DISTRIBUTERI

Slovenija

Bitax d.o.o.
Vrzdenec 37, Horjul
Tel:+386 (0)1 544 3833

Crna Gora

Farmegra d.o.o.
Kritskog Odreda 4/1
81000 Podgorica
Tel:+382 (0)20 622 400

Mađarska

Encian Hungary Kft.
2059 Pecs, Tettye u. 37
Tel: +36 20 591 20 52

Bosna i Hercegovina

D­ugi C­ommerce
Trnska cesta 38A
88 220 Široki Brijeg
Tel:+387 (0)39 705 333

Interpromet
Kulska obala bb
Novi Grad
Tel:+387 (0)52 720 260